תחום: שם העסק: ישוב:

אינטרנט בחו"ל

16/06/15 11:23

אינטרנט בחו"ל מעולם לא היה טוב כל כך

היום אפשר להמשיך לגלוש, לעבוד דרך הלפטופ, לראות סרטים ולהתכתב בוואטסאפ בלי הפרעות בכל פינה על פני הגלובוס ולא בעלות פנומנאלית. האופציה המדהימה הזו מתקיימת הודות למכשיר פלא אחד קטן מהמשוכללים שיש היום וניתן לשכור אותו במחיר שפוי לפני כל יציאה מהארץ לחו"ל.

נתב מעולם אחר

נתב סלולרי נייד או מודם נייד הוא הדרך האולטימטיבית כיום המאפשרת שיהיה לכל אחד אינטרנט אלחוטי בחו"ל בלי בעיות גלישה או התחברות מסובכת. האפשרויות הניצבות כיום עבור כל תייר היא להחזיק אצבעות שהמכשיר יתחבר לאיזו רשת לא מאובטחת על מנת שיהיה אפשר טיפה לגלוש בנייד עד הנקודה הבאה, או לרכוש כרטיס סים עם מספר ארוך מאד שלא יהיה לאף אחד בארץ מושג מי מחייג וייתכן שלא יענו בגללו. בשביל להתגבר על הבעיה הזו ניתן לשכור נתב סלולרי נייד כך שהגלישה למעשה מתאפשרת דרכו. המכשיר מתחבר לרשת הסלולרית המקומית ובזכות ההתחברות הופך למעין רשת WI-FI אישית עבור כמעט 10 מכשירים שיכולים להיות: ניידים, אייפדים, טאבלטים, לפטופ, , GPS וכו'. השכרה של מכשיר זה מספקת עבור כל המשפחה נוחות גלישה עם אינטרנט בחול.

השכרת שירותי אינטרנט בחו"ל

השכרת אינטנט אלחוטי בחו"ל לא הייתה פשוטה בעבר. מדובר היה בהוצאה כלכלית מאד כבדה ולכן אנשים פשוט נמנעו מלקחת או להשתמש בניידים ואמצעי בידור אחרים הדורשים אינטנט בחו"ל וזאת בגלל שהטכנולוגיה אז עדיין הייתה בחיתוליה ומאד מסורבלת, אך היום, העידן הטכנולוגי עשה מקפצה ענקית לעתיד והיכולת להשתמש עם אינטרנט בחו"ל מסייע לשמור על קשר עם הקרובים שנשארים בארץ בכל רגע ומכל מקום בעלויות ממש נמוכות ומשתלמות.

יתרונות הנתב ובחירת ספק אמין

השכרה של מכשיר נתב לגלישת אינטרנט בחו"ל כולל בתוכו ערכה מלאה וחבילת גלישה, כמו כן יש לו יתרונות משמעותיים נוספים והם:

  • תומך בעשרה מכשירים בו בזמן.

  • מגיע עם הדרכה מקיפה.

  • ללא עלויות חריגה נוספות כפי שהיה נהוג בעבר.

  • אינטרנט בחו"ל מבטיח תמיכה טכנית 24 שעות ביממה בכל מקום בעולם.

  • עלות ההשכרה כוללת אובדן, שבר או גניבת המכשיר.

  • מגיע עם מטען חשמלי לבית ולרכב ובנוסף גם סוללת גיבוי עד 16 שעות עבודה.

  • מכשיר קומפקטי, נוח לנשיאה וקל לתפעול.

קיימות חברות תקשורת רבות המתחמות בהשכרה של נתבים, ראוטרים ומודמים כאלה ואחרים שיעשו את ההתקשרות והנאת הצפייה בחו"ל לפשוטה ומהנה. גם בתחום הזה קיימים המון חאפרים שינסו לעשות תרגיל על הגב שלכם, לכן צריך לבדוק היטב ממי שוכרים את המכשיר, לבצע השוואות עם ספקים אחרים על אותו מכשיר ועל אותם תנאים ורק כאשר יש בידיכם את כל האינפורמציה אפשר להחליט באופן וודאי עם מי הכי כדאי לעבוד.

המאמר מוגש באדיבות בסט רנט – השכרת ציוד לאירועים

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה