בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על בעלי מקצוע » בחירת בעלי מקצוע

בחירת בעלי מקצוע

18/12/13 16:15

איך מוצאים בעל מקצוע רציני ומקצועי

 

יש מאות בעלי מקצוע שאנו יכולים להעזר בהם היום, אז איך נדע מיהו בעל המקצוע הרציני והמקצועי שנוכל לסמוך עליו ודלעת שהוא יבצע את העבודה באופן מקצועי ואמין. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את בעל המקצוע המקצועי והאמין ביותר.

 

  • אל תסתפקו בקבלת הצעות מבעל מקצוע אחד - לא משנה איזה בעל מקצוע אתם מחפשים בין אם זה רופא אלטרנטיבי או חברת הובלות, תמיד בצעו סקר שוק הכולל לפחות 3 בעלי מקצוע ואל תסתפקו בקבלת הצעת מחיר מבעל מקצוע אחד, כאשר מקבלים הצעת מחיר מבעל מקצוע אחד לא ניתן לבצע השוואה אמיתית בין בעלי המקצוע השונים.

  • אל תתביישו לשאול כמה שיותר שאלות - אל תתביישו לשאול כמה שיותר שאלות , ככל שתשאלו יותר שאלות תרגישו שאתם מכירים טוב יותר את בעל המקצוע אות השירותים שהוא נותן, וככל שאתם תשאלו יותר שאלות תרגישו שאתם ובעל המקצוע מדברים בשפה שווה , ולא שבעל המקצוע מדבר אליכם סינית.

  • חפשו בעל מקצוע בכל המדיות הקיימות - היום ניתן לחפש בעלי מקצוע במדיות השונות, החל מהמדיה של המקומונים או העיתונים השונים, או המדיה של המגזינים המפרסמים בעלי מקצוע כמו אינדקסים שונים, וכמובן שיש את המדיה האינטרנטית שמאפשרת לכם לבצע חיפוש של בעלי מקצוע בצורות שונות, מי שירצה יוכל להציג הזמנת עבודה ולקבל 5 הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים עבור אותה הזמנת עבודה, ומי שירצה יוכל לחפש את בעל המקצוע המתאים לו בעזרת ביצוע חיתוכים שונים בלוחות בעלי המקצוע השונים הקיימים באינטרנט.

  • העדיפו בעלי מקצוע שיש להם המלצות מחברים וקרובים שלכם - תמיד כדאי להעדיף בעלי מקצוע שיש עליהם המלצות מחברים או קרובי משפחה שאכן נעזרו בהם והשתמשו בשירותיהם. אין כמו המלצה אמיתית של מישהו שאכן התנסה ונעזר בבעל ממקצוע ולאחר מכן הוא ממליץ עליו לאחרים.

  • העדיפו בעלי מקצוע המשדרים מסר רציני ומקצועי ע"פ בעלי מקצוע המשדרים מסר חובבני - תמיד כדאי להעדיף בעלי מקצוע שההתנהלות שלהם היא רצינית ומקצועית ע"פ בעלי מקצוע שמפגינים התנהלות חובבנית או חשודה, כך למשל תמיד כדאי להעדיף בעל מקצוע שדמציג את תעודותיו מאשר בעל מקצוע שאינו מוכן להציג את תעודותיו , ותמיד כדאי לברוח מבעל מקצוע שרוצה לסיים איתכם חוזה בע"פ ולהעדיף בעל מקצוע שמגיע אליכם ומציג בפניכם חוזה כתוב.

 

 

לסיכום ניתן לומר שהיום אנו הצרכנים אכן זקוקים להרבה יותר בעלי מקצוע מבעבר ואנו משתמשים בהם הרבה יותר מבעבר כי היום בתרבות החיים שלנו אנו מפנקים את עצמנו בשירותיהם של בעלי מקצוע רבים. כך למשל כאשר אנו נערוך פרויקט שיפוצים נזמין לא רק שיפוצניק ונגר אלא נזמין שיפוצניק,מעצב פנים,מומחה עבודות גבס, מומחה איטום, ומומחה להתקנת פרגולות, ועוד ועוד.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה