בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על הובלות » מאמר הובלת דירות

מאמר הובלת דירות

16/02/14 17:20

כל מי שעוסק בתחום הובלת דירות בישראל, יודע כי המדובר בתחום תחרותי במיוחד. ישנן חברות רבות העוסקות בתחום זה, בכל רחבי הארץ וטווח המחירים הוא רחב למדי. יש חברות העוסקות במעברי דירה שהן איכותיות מאוד ועושות את העבודה על הצד הטוב ביותר, אך יש גם לא מעט חברות פחות מקצועיות. לכן, מומלץ מאוד לעבוד בעיקר עם חברות שיש להן ניסיון, ותק, מוניטין, ורצוי גם המלצות של אנשים שאתם סומכים עליהם. בכתבה זו נפרט אודות התחום החשוב מעברי דירה.

 

מה כוללות מעברי דירה?

 

כאשר אנחנו מדברים על מעברי דירה, אנחנו מדברים למעשה על העברת תכולה של דירה ממקום מסויים למקום אחר. בין אם המדובר בהובלות דירה מירושלים לתל אביב, מעברי דירה בתוך עיר מסויימת, או אפילו באותו הרחוב או באותו הבניין, בכל המקרים הללו הובלת הדירה צריכה להתבצע בצורה המקצועית והטובה ביותר. שירותים אלו כוללים, בין היתר, הובלה של כל הרהיטים, הובלה של כל הפריטים והאביזרים מהמטבח, השירותים, האמבטיה ושאר החדרים, וכמובן העברה של הפריטים האישיים ובעלי ערך רגשי. החברות העוסקות בשירות זה, חייבות להתמחות בכל אלה, ולדעת מצד אחד כיצד להעביר פסנתר בצורה הטובה ביותר, ומצד שני כיצד להעביר קופסא עם מכתבים או תכשיטים בעלי ערך סנטימנטלי. אם אינכם רוצים לאבד פריטים החשובים לכם, מומלץ להעביר פריטים שכאלה באופן עצמאי (אם הם לא כבדים מדי).


על מה חשוב לשים לדגש?

 

בטרם מזמינים חברה, עליכם להחליט מה אתם רוצים להוביל, לאן אתם צריכים את ההובלה, מתי, ומהו התקציב שלכם. לגבי עניין התקציב – מומלץ לאו דווקא לעבוד עם החברה הזולה ביותר אלא עם כזו המשלבת מחיר נמוך ואיכות מקצועית גבוהה. הובלת דירות יכולות להיות פשוטות מאוד, אך גם יכולות להסתבך כאשר אנשי המקצוע אינם טובים. חברות רבות ידרשו מכם סכומי "אקסטרה" עבור כל מיני דברים, ומומלץ לקבוע את הכל מראש (כולל את הטיפ שתיתנו למובילים). על מנת להוריד בעלויות, מומלץ לעשות את ההובלה דווקא בחורף (בעונה זו יש פחות ביקוש) ובתקופות הפחות עמוסות (מומלץ להימנע מהובלות בתחילה או בסוף חודש).

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה