בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על הובלות » השוואת מחירים

השוואת מחירים

16/02/14 17:16

ולנו יודעים שאין מוצר ואין שירות שרצוי לרכוש אותו מבלי לבצע קודם כל השוואת מחירים, לכן גם עכשיו כשאתם עומדים לעבור דירה וכל הארגזים מוכנים והגעתם לשלב שבו עליכם לבחור את חברה המתאימה לתקציב שלכם ועונה לצרכים שלכם, חשוב שתבצעו השוואת מחירים.


השוואת מחירים ניתן לבצע היום בשתי דרכים, הדרך האחת היא באמצעות אתרי אינטרנט המאפשרים לנו לבצע השוואת מחירים בין הצעות מחיר של חברות שונות. והדרך השניה היא השוואת מחירים שאותה אנו נבצע בעצמנו בין 3 חברות או יותר. במהלך השוואת מחירים כזו עלינו לתת לכל חברות ההובלה שאנו פונים אליהן תיאור מדויק וזהה של השירות שאנו מעונינים בו, ושל התנאים הקיימים במקום, אם מדובר בהובלה לדירה שאין אליה מעלית עלינו ליידע את 3 חברות ההובלה שפנינו אליהן על כך משום שהדבר מייקר את עלות ההובלה. השוואת מחירים צריכה להתייחס לכמה וכמה פרמטרים חשובים ביניהם:


יש ביטוח? – כאשר אנו פונים לכמה חברות ומבקשים מהם הצעת מחיר עבור שירות הובלה חשוב לברר האם החברה מבצעת ביטוח והאם מדובר בביטוח רציני או בביטוח מצומצם שאינו נותן כיסוי רציני לנזקים השונים שעלולים להגרם לרכוש שלנו.


מה לגבי הובלת רהיטים ? בעת השוואת מחירים חשוב לברר מהי העלות הנדרשת עבור שירות של הובלת רהיטים והאם חברה מבצעת שירות כזה.


האם אתם זקוקים לשירות פירוק והרכבה – במקרה שאתם זקוקים לשירות של פירוק והרכבה של חפצים כבדים כמו ארונות, שולחנות, מיטות, וכד', עליכם לברר בעת השוואת מחירים, מהו המחיר שיש לשלם עבור פירוק החפצים הכבדים שיש בביתכם והרכבתם מחדש בבית החדש.


מה לגבי אריזה – אם אתם מעונינים לבצע את האריזה בעצמכם הרי שכך תחסכו סכום נכבד, אולם אם החלטתם שאתם מעונינים לקבל שירותי אריזה מחברת ההובלות עליכם לברר מהו המחיר של שירותי האריזה הללו.


המלצות של לקוחות קודמים- אל תתביישו ותבקשו לקבל מספרי טלפון של לקוחות קודמים שמוכנים לתת המלצות על חברה שפניתם אליה. קבלת המלצות היא דרך מעולה לדעת מה באמת מסתתר מאחורי חברה.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה