בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על הובלות » הובלה קטנה

הובלה קטנה

16/02/14 16:23

רבים מאתנו זקוקים לשירות של מוביל, אבל לא תמיד אנו צריכים שירות של הובלה של מפעל גדול או הובלה של דירה פרטית גדולה המלאה בתכולה, לעתים אנחנו רק רווקים השוכרים דירה וצריכים לעבור לדירה השכורה הבאה, ולעתים אנחנו רוצים רק להעביר את הפסנתר מהבית של הסבתא לבית של הנכדה ולכן אנחנו צריכים הובלה שמשתייכת לקטגוריה של הובלה קטנה.


הובלה קטנה לא מחייבות מעבר של דירה, הן יכולות להיות העברה של פריט אחד או שניים או רהיט אחד או שניים או שהן פשוט העברה של תכולה מצומצמת שיש לאדם שעובר דירה, הובלה קטנה הן שאינן נמשכות זמן רב והן אינן דורשות כח אדם רב ולכן בד"כ הובלת פריטים בודדים הן זולות יותר מהובלות רגילות. החברות המספקות שירותי הובלה לפריטים בודדים הן חברות שצריכות להיות זמינות יותר, אדם בודד שיש לו מעט תכולה שעובר מדירה שכורה אחת לשנייה לא יזמין שירות חודש לפני המועד אלא שבוע או שבועיים לפני המועד.


יש חברות המתמקדות רק בנישה של פריטים בודדים והון יחזיקו צי קטן של כמה וכמה טנדרים או רכבים מסחריים ויש חברות שמספקות מעטפת שלמה של שירותי הובלה ובין השאר הן יספקו גם שירות של אחסנה או אריזה. בשנים האחרונות יש יותר ויותר ביקוש לשירותי הובלות קטנות ולכן אנו רואים ששירותי ההובלות הקטנות רק הופכים להיות מקצועיים יותר ואיכותיים יותר.


היום ניתן למצוא חברות המספקות שירותי הובלה לפריטים בודדים הכוללים בתוכם אריזה של מוצרים, פרוק והרכבה של רהיטים, שירותי אחסון, ואפילו שירותי מנוף, כמובן שככל שיש יותר שירותים נלווים שתהליך ההובלה כך ההובלה הקטנה הופכת להיות יקרה יותר ולכן חשוב לסגור את כל הפרטים הללו בחוזה כתוב ולא להסתפק בסיכום בע"פ דרך הטלפון וגם לבקש מחירון.


למרות שמדובר רק בהובלות קטנות חשוב לברר שחברת ההובלה מבטחת את תהליך הביטוח ומעניקה כסוי ביטוחי לתהליך ההובלה, מי שאינו סומך על הביטוח של חברה רצוי שיוביל בעצמו ציוד בעל ערך כמו ממיר של הטלויזיה או משחק פלייסטישיין. אז לא משנה איך תבצעו את ההובלה הקטנה, העיקר שהיא תתבצע בשלום וללא נזקים

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה