בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על הובלות » העברת דירה

העברת דירה

16/02/14 17:29

העברת דירה היא עניין רגיש ולא פשוט, וכל מי שאי פעם עבר דירה יודע זאת. יש לא מעט דברים שיש לקחת בחשבון כאשר מבצעים העברת דירה, בין היתר -  מה לקחת ומה לזרוק? באיזו חברה לבחור עבור העברת הדירה? מתי לבצע את העברת הדירה? כמה צריך לשלם עבור מעבר דירה? ועוד... השאלות הן רבות וכך גם התשובות. התחרות בתחום זה היא גדולה מאוד ויש לא מעט חברות המבצעות העברת דירה מכל מיני סוגים. בכתבה זו נפרט אודות נושא חשוב זה.

 

מה חשוב לדעת כשמבצעים העברת דירה?

 

אז מצאתם דירה חדשה (בין אם קניתם או שכרתם) והגיע הזמן לארוז הכל ולעבור דירה. מהיכן מתחילים? קודם כל עליכם להחליט מתי אתם רוצים לבצע את העברת הדירה. לעיתים זה לא תלוי בכם אלא במועד פינוי הדירה שלכם או במועד כניסתכם לדירה החדשה, אך במקרים רבים ניתן בהחלט להשפיע על התאריך. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות, מומלץ לבצע את העברת הדירה בחורף, עונה שהיא פחות עמוסה בדרך כלל (רוב האנשים מבצעים העברת דירה בקיץ). כמו כן, העברת דירה שהיא באמצע החודש (ולא בתחילתו או בסופו) תהיה לעיתים זולה יותר. כמובן שמומלץ מאוד להשוות בין המחירים של החברות העוסקות בהעברת דירה, אך בשום אופן לא ללכת רק על הזולים ביותר. יש קריטריונים חשובים נוספים שיש לקחת בחשבון בכל בקשור להעברת דירה. למשל - המומחיות של אנשי המקצוע של חברה, האמצעים שיש להם, האמינות, סוגי הביטוחים, המצלות שקיבלתם ועוד.

 

התפקיד של חברה בהעברת דירה

 

יש סוגים רבים של העברת דירה. אתם יכולים לעבור דירה בתוך העיר בה אתם גרים, לעיר אחרת או אפילו למדינה אחרת, אך בכל מקרה – התפקיד של חברה הוא קריטי! עליהם לדאוג להעברת דירה מהירה, יעילה וללא כל תקלות. חברה שמבצעת העברת דירה שבה יש נזק לרכוש או שלא מגיעה ביום בו קבעתם עימה, יכול לגרום לנזק כספי ולעוגמת נפש רבה. לכן, כאשר מבצעים העברת דירה, יש לעשות סקר שוק מקיף, על מנת להגיע לחברה הטובה ביותר עבורכם ועבור הצרכים שלכם. בדקו את האמינות, הניסיון, הוותק וכמובן גם את התמחור של מספר חברות, ורק לאחר מכן (ולאחר שקיבלתם המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם), בחרו בחברה שתבצע את העברת הדירה שלכם!

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה