בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על השכרת רכב » השכרת רכב

השכרת רכב

18/12/13 16:11

למה לקחת "חופשה"? 

חופשת חג נותן לך את החופש ואת הגמישות להחליט היכן לבלות את חופשת החג ולהיכן אתה נוסע כדי להתמקם ולבלות מהחופשה. אתה אחראי על כמה זמן אתה רוצה להשקיע בכל בילוי מסוים בזמן החופשה. יש לך עצמאות להסתובב הרבה או מעט, כרצונך. חופשה ברכב מושכר מאפשרת לך לנצל את הזמן בביקור במקומות נופש ובמקומות נוספים.

 

תנאי השכרת רכב?

תשלום השכרת רכב מבוסס על 24 שעות ביממה. אם השכרת רכב ב 09:00 ביום ראשון ולחזור ב 9:00 למחרת, זה 24 שעות תקופה ולכן הזמנת השכרת רכב ליום אחד. 

 


האם זה יותר זול להזמין רכב שכור או להשתמש באמצעי תחבורה שונים? 

אכן זול יותר לשכור רכב, ישנם מבצעים מוזלים אשר מספקות חברות השכרת רכב שעלותם נעות בין 100 ל - 200 ש"ח ביום. שימוש באמצעי תחבורה שונים כגון: אוטובוסים ומוניות עלותם תכפיל או תשלש את המחיר מהשכרת הרכב.

 

כיצד פועל השכירות רכב מראש?

ההזמנה נעשית מראש על ידי כרטיס אשראי, תשלום עבור שובר להשכרת הרכב. השובר משמש כתשלום כשאתה הולך לקבל את המכונית מחברת השכרת הרכב. 

 

היטלים נוספים שאצטרך לשלם הרכב? 

זה תלוי במה השכירות מכסה. בחגים ברוב המקרים כוללים מחירים גבוהים, כמו מיסי כבשים כגון כביש 6, דוחות חנייה, לנהגים צעירים העלויות גבוהות יותר הן במחיר ההשכרת רכב ופיקדון.

 

כשמבצעים בדיקת רכב לפני קבלתו מחברת ההשכרה?


זה רעיון טוב כדי לבדוק את הרכב לפני שאתה עוזב את חברת ההשכרה. נזק או שקעים בפח / שריטות יש לציין על החוזה לפני היציאה. לאחר שסוכמו תנאי התשלום על השכרת הרכב, ניגש אלייך נציג החברה שתפקידו לבדוק עמך את הרכב לפני העברתו ללקוח מבצעים בדיקה יסודית עם הרכב תקין מבחינת מראה מבנה הרכב עלייך הלקוח לבחון ולהביט בצורה יסודית אם הרכב תקין בכל הבחינות לפני חתימת תקינות הרכב.

 

האם יהיה דלק ברכב המושכר?

כן, צריך להיות מספיק כדי להתחיל נסיעה. חברות השכרת רכב יש מדיניות משלהם לגבי דלק - רוב החברות יספקו טנק דלק מלא בקבלת הרכב והם דורשים מהלקוח להחזיר את הרכב עם מיכל דלק מלא כפי שקיבלת אותו.

 

חופשה מהנה.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה