בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על הובלות » שוק חברות ההובלות בישראל

שוק חברות ההובלות בישראל

16/02/14 17:25

המושג חברות הובלות הוא שם כולל לחברות למיניהן. בעידן המודרני אנו זקוקים לשירותי מובילים מסוגים שונים שאותם מספקים חברות מסוגים שונים.


בישראל מאוגדות מאות חברות במועצת המובילים והמסיעים, והן פועלות ע"פ תקנות ונהלים של משרד החבורה.

 

ניתן לחלק את חברות לסוגים שונים, חברות נבדלות זו מזו, בסוג ההובלה שבה הן מתמחות, בקהל היעד שלהן, ובאופן ביצוע ההובלה. כך למשל יש חברות המתמחות בהובלה בקירור ויש חברות המתמחות בהובלה של חומרים מסוכנים, יש חברות המבצעות את ההובלה באמצעות אניות ויש חברות המבצעות את ההובלה באמצעות צי משאיות.


יש חברות המתמחות בהובלת דירות או משרדים ולצידן יש חברות שמתמחות דווקא בהובלה של תוצרת חקלאית.


כך שברור לכולנו שעולם ההובלה הוא עולם מגוון הכולל בתוכו מגוון עצום של כלי תחבורה לשינוע המטענים.

 

שוק חברות בישראל הוא שוק פרוע והוא כולל בתוכו חברות רציניות מקצועיות ואמינות הפועלות ברישיון, ולצידן יש מיעוט של חברות לא מקצועיות שפועלות ללא רישיון ובאופן חובבני ומבלי שהן מיישמות את התקנים השונים בנושא ההובלות.


לכן כל מי שזקוק לשירות מסוג זה כל שהוא ומחפש חברה חשוב שיבדוק היטב האם זוהי חברה רצינית מקצועי ואמינה, האם החברה פועלת עם רישיון ,והאם היא מיישמת את כל הנהלים והתקנות של משרד התחבורה.

 

יש עסקים וחברות שהשגרה היומיומית שלהם מאלצת אותם להזמין מובילים, מדובר בחברות ועסקים העוסקים בייבוא או ייצוא, או בחלוקת סחורות לחנויות, או בעסקים שמוכרים מוצרים כבדים ללקוחות ומזמינים שירות הובלה שיוביל את המוצר לבית הלקוח.


לצד אלו ישנם אנשים שנזקקים רק כאשר הם עומדים לעבור דירה או כאשר הם עומדים לעבור משרד.

 

היום בעידן האינטרנט כל חברה רצינית שמכבדת את עצמה ורוצה לשדר מסר של מקצועיות ואמינות יש לה אתר אינטרנט רציני ומכובד שבאמצעותו ניתן לקבל מידע אינפורמטיבי רב על שירותי החברה ועל נושא ההובלות בכלל, בנוסף לכך יש היום לא מעט פורטלים העוסקים בתחום ההובלה, ולא מעט אתרים המאפשרים לצרכן לבצע השוואת מחירים.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה