בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על השכרת רכב » חברות השכרת רכב

חברות השכרת רכב

18/12/13 16:13

בעידן המאה ה-21 שבו אנו נהנים מרמת חיים גבוהה, השכרת רכב היא שירות פופולארי ונפוץ, היום אנשים שוכרים רכבים מסיבות שונות ומגוונות, יש כאלו שיפנו לחברה המספקת שירותי השכרת רכב כאשר הם ירצו לשכור רכב שטח ולצאת איתו לטיול משפחתי באזור הצפון, ויש כאלו שירצו לשכור רכב מחברת השכרת רכב כאשר הם ירצו לפנק את השותף העסקי שחי בחו"ל ומגיע לביקור בארץ, ויש גם כאלו שיפנו לחברה להשכרת רכב וישכרו ממנה רכב יוקרה ליום החתונה שלהם.

 

נתח החברות המספקות שירותי השכרת רכב כולל בתוכו כמה עשרות חברות השכרת רכב חלקן חברות גדולות וחלקן חברות משפחתיות קטנות, יש חברות המתמחות בנישה ספציפית כמו למשל נישה של השכרת רכב לנכים או השכרת רכבי יוקרה, ויש חברות שמעניקות מעטפת שלמה של שירותים הקשורים להשכרת רכב.

 

תהליך של השכרת רכב דורש מהצרכן להיות מעורה בפרטים הקטנים, ולכן כל מי שמעוניין לשכור רכב חייב לעשות קודם כל שיעורי בית וללמוד מהם ההליכים והפרוצדורות השונות הקשורים לתהליך של השכרת רכב בחו"ל ומהם ההליכים הקשורים לתהליך של השכרת רכב בארץ.

 

מה חשוב לברר לפני שאנו שוכרים רכב

  • האם הרכב שאנו מעוננים בו נמצא בצי הרכבים של החברה שפנינו אליה- לפני שאתם שוכרים רכב מחברה כלשהי בררו אם יש לאותה חברה את כלי הרכב שאותו אתם מעונינים לשכור.

  • מהו מצב הרכב – חשוב לדרוש מידע לגבי מצבו המכני של הרכב, ולעמוד על כך שאתם לא מוכנים לנסוע ברכב עד שלא תדעו מהו מצבו המכני.

  • האם החברה מציבה תנאים או הגבלות כלשהם- יש לא מעט תנאים והגבלות החלות על הצרכנים השוכרים רכב, כך למשל יש חברות אשר לא מרשות לנהגים מתחת לגיל 24 לנהוג ברכב שכור, ויש חברות שלא שמשכירות רכב רק לבעלי רישיון שיש לו וותק מסוים.

  • האם החברה מעניקה הרחבות כלשהן – התחרות הקשה בין החברות השונות הביאה לכך שהיום יש חברות השכרת רכב שמציעות ללקוחות הרחבות שונות כמו מכשירי ניווט , מכשירי D.V.D ניידים לרכב, ועוד.

 

בכל מקרה אנו מאחלים לכם נהיגה בטוחה ונסיעה נעימה ברכב השכור ששכרתם מחברת השכרת הרכב.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה