בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על הובלות » חברת הובלה

חברת הובלה

16/02/14 16:35

דגשים חשובים לפני שתבחרו חברת הובלה


  • האם זוהי חברת שיש לה את כל הרישיונות והאישורים המתאימים- יש בשוק ההובלות סוגים שונים של חברות. יש חברות קטנות ויש חברות גדולות, יש חברות חאפריות שעובדות ללא רישיון ובניגוד לתקנים ויש חברות מקצועיות ואמינות שיש להן כמובן רישיונות והן פועלות אך ורק בהתאם לתקנים והנהלים הקשורים לעולם התובלה.

 

  • האם חברה אכן יש לה נסיון בסוג השירות שאותו אני מחפש- כבר למדנו שענף ההובלות מחולק לתתי ענפים ויש בשוק חברות שונות המתמחות בתתי ענפים שונים, ולכן חשוב לברר היטב האם החברה שאליה פניתם אכן מתמחה בסוג ההובלה שאתם זקוקים לה, כך למשל אם אתם זקוקים להובלת פסנתר לבית שלכם בעזרת מנוף, הרי שעליכם למצוא חברה המתמחה גם בהובלות מנוף ויש לה ניסיון מקצועי רב בתחום של הובלות מנוף.

 

  • יש ביטוח ? אחד הפרמטרים המרכיבים כל תהליך של הובלה הוא הפרמטר של ביטוח. היות ואין שום ערובה לכך שההובלה תעבור בשלום ולא יגרם נזק לרכוש שלכם, חברות ההובלות מבצעות ביטוח המעניק כיסוי ביטוחי למקרים של תקלה בהובלה ונזקים  לרכוש שלכם, בררו איזה ביטוח מבצעת החברה שבחרתם, האם מדובר בביטוח מקיף ומורחב או בביטוח מצומצם.

 

  • איזה צי משאיות יש לחברת ההובלות – לפני שתבחרו חברה חשוב לברר היטב איזה צי משאיות יש לחברת ההובלות, מיהו כוח האדם המועסק בחברה, מהו הניסיון המקצועי של החברה, ואילו סוגי שירותים היא מעניקה. כל המידע שתקבלו ייתן לכם תמונת מצב שתלמד אתכם האם מדובר בחברה רצינית ומקצועית המחזיקה ציוד חדש וכוח אדם מקצועי או שזוהי חברת מובילים מיושנת שאינה מתקדמת עם הזמן ושיש לה כוח אדם בלתי מקצועי.

 

  • אילו שירותים נלווים מציעה החברה- יש סוגים שונים של שירותים הנלווים לשירות ההובלה. העיקריים שבינהם הם שירות של איחסון מטען במחסנים מיוחדים, ופירוק ואריזה של תכולת הבית בארגזים מיוחדים המתאימים לכך. לא כל החברות מציעות את השירותים הללו ולכן אם אתם זקוקים לשירות של אחסון המטען במחסן לאחר פינוי הדירה הישנה שלכם עליכם לחפש חברת הובלה המציעה גם שירותי אחסון. ואם אתם מעונינים בעובדים שיעזרו לכם בתהליך האריזה הרי שגם כאן עליכם לברר איזו חברה מציעה שירות כזה.

 

  • מחיר- טווח המחירים בענף ההובלות יכול לנוע מכמה מאות בודדות לעשרות אלפים לכן רצוי לברר היטב ולבצע סקר שוק לגבי המחיר הממוצע שיש לשלם עבור השירות שלו אתם זקוקים. בסופו של דבר כדאי לבחור את החברה המציעה את השירותים המקצועיים ביותר במחירים הסבירים ביותר, ולא את החברה שמציעה את המחיר הזול ביותר.

 

לסיכום ניתן לומר שלא משנה אם אתם זקוקים לחברת מובילים לשם ביצוע הובלה בקירו או לשם ביצוע הובלת דירה או שאולי אתם צריכים חברה שתבצע שינוע של המפעל שלכם למקום החדש שלו, בכל מקרה חשוב שתבחרו חברה רצינית מקצועית ואמינה כזו שיש לה מוניטין טוב בשוק ויש לה ניסיון מקצועי רב, כך תוכלו לדעת שההובלה שהזמנתם סביר שתתבצע בצורה המקצועית ביותר וע"י חברת מובילים מקצועית ואמינה. 

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה