תחום: שם העסק: ישוב:

חלקי חילוף לאייפון

3/05/15 16:54

חלקי חילוף לאייפון - כל הסודות שאף אחד לא יגלה לך

האייפון, טלפון חכם מבית אפל, הוא אחד המכשירים הנמכרים ביותר בעולם וגם בישראל. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי מאות אלפי איש בישראל מדברים באייפון כל יום. זהו אומנם מכשיר עמיד ואמין, אך גם הוא נשחק ומתבלה. מעבדות תיקון מקצועיות מציעות חלקי חילוף לאייפון שיחזירו לכל מכשיר את כושר התפקוד וימנעו את הצורך בקניית מכשיר חדש כאשר קורות בו תקלות.

חלקי חילוף לאייפון – חמישה דברים שחשוב לדעת

חלקי חילוף לאייפון מחברת אפל, אין דבר כזה. אפל גם לא מייצרת בעצמה את כל הרכיבים לטלפונים שהיא מייצרת. היא קונה אותם במפעלים ממותגים, אמינים ומקצועיים. חשוב לקנות חלקי חילוף למכשיר מבית טוב, מחברות מובילות בעולם.

יש שוק גדול של חלקי חילוף לטלפונים חכמים וגם לאייפון, חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות. השוק מוצף בחלקי חילוף זולים שלא יעשו היטב את העבודה וישביתו את הטלפון שוב מהר מאוד. חשוב למסור את הטלפון לתיקון למעבדה אמינה ובעלת מוניטין, מעבדה שאפשר לסמוך עליה ולהיות בטוחים שהיא עובדת רק עם חלקי חילוף איכותיים.

לאייפון יש מגוון רחב של סוגי מכשירים. יש אייפון ארבע, יש אייפון חמש וועוד. חלקי חילוף המתאימים לאייפון מדגם אייפון ארבע לא יתאימו למכשיר מדגם אייפון חמש ולהפך. לכל סוג של מכשיר יש חלקי חילוף ייחודיים המתאימים לו.

מסרתם את המכשיר לתיקון ואמרו לכם שהוא יהיה מוכן בעוד מספר ימים, כדאי לבחור מעבדה אחרת. זמן התיקון הממוצע של מכשיר טלפון אורך רק מספר שעות. אם ביקשו מכם לחזור בעוד מספר ימים, כנראה שהמעבדה אינה מתקנת את המכשיר לעצמה, אלא מוסרת אותו למעבדה אחרת. אתם לא מחפשים מתווך, אתם מחפשים מעבדה מקצועית.

מעבדות רבות מציעות שירות תיקונים וחלקי חילוף לאייפון, רמת התחרות גבוהה והמחירים יורדים בהתאם. לפני שאתם מוסרים את המכשיר לתיקון כדאי לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים, אך תמיד כדאי לזכור כי עדיף לשלם קצת יותר ולהפקיד את המכשיר היקר בידיים מקצועיות ואמינות.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה