תחום: שם העסק: ישוב:

שימוש במחסומים חשמליים

31/08/16 11:23

הצורך במחסומים חשמליים הולך וצובר תאוצה עם השנים. אתם עשויים להיתקל במחסומים אלה בהרבה מקומות כינוס בהם ישנה תנועה ענפה של הולכים ושבים או כלי תחבורה שונים. הן במקומות מסחריים כמו מתחמי קניות, קניונים, אזורי תעשייה, וכן הלאה. בשנים האחרונות, החליטו אף בעלי עסקים מקומיים, כמו בעלי פיצוציות אשר ברשותם חניה, להציב מחסום חשמלי בכניסה אליה. מחסומים חשמליים נפוצים מאוד גם בבנייני מגורים כמובן, ושם, בקטגוריה זו למעשה הם קיבלו את התאוצה הגדולה ביותר שלהם.

למה צריך מחסום חשמלי בעצם?

אך זה לא מסיים כאן, נסו לחשוב כמה פעמים במהלך חייכם הגעתם לאזור שאינו עירוני, כמו יישוב בצפון בדרככם לצימר, או למשפחה שגרה מחוץ לעיר, ובפתח המושב מחסום חשמלי?

אתם צודקים, ברוב המושבים או היישובים שאינם עירוניים ישנו מחסום חשמלי בכניסה. נתמקד רגע אחד בנקודה זו, תמיד ישנו על המחסום מספר טלפון אליו ניתן להתקשר בעת הצורך, יודעים מה הוא המספר הזה? ובכן, לעיתים מדובר במי שאחראי על הכניסה של היישוב, ולעיתים מדובר בחברה עצמה של המחסומים החשמליים, ולכן שירות מקצועי ומיומן הוא הכרחי לא רק בעת הקמת המחסום החשמלי, אלא גם במהלך גם תקופת כהונתו, שצירה להימשך עשרות שנים.

מחסומים המיועדים לחניה

אם פעם היה נהוג לראות מחסומים חשמליים לחניה רק בכניסה לבנייני מגורים, הרי שכיום ניתן למצוא מחסומים לחניה כמעט בכל מקום. אין זה סוד כי החניה הולכת ונהיית מצרך נדיר, בעיקר כשמדובר בחניות תוך עירוניות. על כן, אם בעבר היה נהוג להציב מחסום לחניה אך ורוק בבנייני מגורים מאוכלסים, כיום ניתן לראות מחסום לחניה בודדת, פרטית. המצרך הנדיר הזה שנקרא "חנייה", הביא עמו את הצורך במחסום לחניה, גם אם מדובר במחסום לחניה אחת בלבד, אנחנו בפורטל השערים מציעים מגוון רחב של מחסומים חשמליים – הכנס וגלה עוד אודות התחום.

תמיד נפגוש אותו שם – מחסום לחניה

בנוסף, אנו נפגשים במחסומים לחניה בכל פעם שאנו רוצים להיכנס לחניון, בין אם קרקעי ובין אם חניון עילי, וכן למעשה בכל כניסה לחניה של מקום ציבורי או מסחרי. המקומות היחידים שבהם אולי לא ניתקל במחסומים לחניה הם בחניות ציבוריות, וגם שם עולה הביקוש מעת לעת. לאחרונה אף נתקלנו במחסומים לחניה לבתי עסק פרטיים, דבר אשר היה נדיר למצוא בעבר.

ישנם סוגים רבים!

מחסומים חשמליים לחניה מגיעים בגדלים שונים, מידות שונות וסוגי פתיחה שונים וכמובן עשוים גם הם מחומרים שונים, כאשר תרצו מחסום חניה איכותי ומותאם בדיוק בשבילכם, חפשו אחר חברה אשר מספקת ייצור מחסומים חשמליים בהתאמה אישית, בכך תוכלו לקבל מוצר המותאם בדיוק בשבילכם, עם זאת – אל תשכחו לוודא כי המחיר המוצע הוא כולל התקנה והובלה, על מנת שלא תשארו עם המחסום בידיים, פורטל השערים תמיד כאן על מנת להעניק לכם פתרונות בכל הנוגע אל שערים חשמליים ומחסומים.

 

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה