בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על צילום אירועים » צילום אירועים

צילום אירועים

11/07/16 20:21

צילום אירועים, זהו מושג הבנוי מ-2 מילים, אך מאחוריו מסתתר עולם שלם, הכולל סוגים שונים מכשירי צילום, שיטות צילום שונות, וסגנונות שונים של צילום.


היום בעידן האינטרנט שבו ניתן להעלות תמונות וצילומי וידאו לרשת האינטרנט בקלות ובמהירות, צילום אירועים הפך היום לאמצעי שבעזרתו אנו יכולים להפיץ ופרסם את האירוע שלנו תוך שניות, כל עסק יכול להפיץ באינטרנט תמונות מהתערוכה שבה הוא השתתף, וכל זוג יכול לפרסם באינטרנט את כל התמונות שצולמו בחתונה שנערכה לפני כמה ימים.


יש היום מבחר עצום של צלמים המתמחים בתחום של צילום אירועיםאולם למרות המבחר הגדול חשוב שאנו נדע למצוא את צלמים לחתונות המקצועיים ביותר, המנוסים ביותר והרציניים ביותר. נכון שבעבר הטלנו את המשימה של צילום אירועים על הדוד שהיה מצלם את הבת-מצווה, אולם היום צילום אירועים הוא הרבה יותר מקצועי והרבה יותר משוכלל, יש היום צלמי אירועים שיש בידיהם מצלמות משוכללות ואביזרים שונים שבעזרתם הצלם מצליח לצלם את החתונה או את הבר מצווה בצורה איכותית ומקצועית וכך הוא משאיר לנו מזכרת מרגשת ויפה לנצל נצחים.


כל אירוע צריך להתאים לו שיטה של צילום אירועים המתאימה לו, אירוע קד"מ הוא אירוע שבו הדגש הוא על המוצר שהחברה מעוניינת למתג ולשווקואין בו רגש כלשהו אלא יש בו מטרה להעביר מסר שיווקי ואילו באירוע של חתונה הדגש הוא על החוגגים השונים וכמובן על הזוג המתחתן, והוא צריך לתעד את החוויה הרגשית שהתרחשה באירוע.


צילום אירועים נחלק כאמור לסגנונות שונים ביניהם:

צילום אירועים מבוים- זהו צילום אירועים שבו הצלם מתערב באירוע אומר למשתתפים מה לעשות והיכן לעמוד וכך הוא מביים מעין סצינה ומצלם אותה.

צילום אירועים מרחוק- צילום אירועים מרחוק הוא צילום אירועים שבו הצלם מתרחק מהאורחים ואינו מתערב מהאירוע, אלא מצלם אותו כמו שהוא.


צילום אירועים ככל שהוא הופך להיות מבוקש יותר וככל שהמכשור הטכנולוגי הקיים משתכלל כך יש יותר ויותר אלמנטים אמנותיים שניתן להוסיף לתמונות ולסרט הצילום, יש סרטי וידאו ויש תמונות דיגיטליות שבהם מכניס הצלם אלמנטים אמנותיים.

מה שבטוח הוא שעולם צילום האירועים עוד צפוי להשתנות והתפתח ככל שיימשך הפיתוח הטכנולוגי של ציוד הצילום.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה