תחום: שם העסק: ישוב:

קולטי שמש לדודים

31/08/16 11:31

קולטי שמש רבים מופיעים בקו השמים של הנוף הישראלי – הם חלק כמעט בלתי נפרד ממנו. הם מופיעים לצד דודי השמש הרבים המעטרים את גגות הבתים בכל אתר ואתר, הם נראים לנו החלק השולי שבכל סיפור חימום המים שלנו – אך חשוב וכדאי לדעת שהם הם השחקנים האמתיים בתחום חימום המים – והם אלו שבפועל גורמים לכך שיהיו לנו מים חמים בברזים בימים שטופי שמש.

תחזוקה של קולטי שמש

לאור כל האמור לעיל מובן שחשוב מאד להקדיש תשומת לב לכל עניין תחזוקת קולטי השמש בכל זמן על מנת להבטיח את תקינותם ופעילותם הרצופה – פעילות שתבטיח לנו מים חמים זורמים בברזים בכל זמן שיש שמש חמה במרומים, תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי או שאתם יכולים בעצם להזמין חברה המתמחה בכל סוגי קולטי השמש הקיימים, ותבצע בעבורך תחזוקה, תיקון והתקנה של קולטים. קולטים איכותיים אשר הינם מתוצרת פרימה טובה שמתוחזקים כראוי יכולים להחזיק מעמד גם שנים רבות ללא כל תקלות, כל קולט שמש חייב לקבל טיפולי תחזוקה אחת לתקופה אך הדבר משתנה מקולט לקולט בהתאם לגורמים שונים, אם לדוגמא נעשה שימוש גובר בקולטי השמש – אזי ברור לכל ששם נדרש טיפול תכוף יותר, כמו כן, תלוי הדבר אם הקולטים נמצאים באזורים חמים מאד בארץ – אזורים שטופי שמש חמה כמו אזור דרום הארץ – כל קולט שמש שמותקן על גג מוכרחים להעבירו בדיקה תקופתית אחת לשנתיים לפחות.

מתי מומלץ להזמין טכנאי דודים?

התקופה בה הכי מומלץ לבצע בדיקה לבחינת תקינות קולטי השמש היא עונת הסתיו שזוהי העונה לפני בואו של החורף – בעונת החורף קורה לא אחת שקולטי השמש והדודים סופגים נקזים חמורים בשל מזג האוויר הקשה – לא אחת קורה שמתרחשות סופות שעוקרות את כל הנקרה בדרכן וגם הקולטים לא נמלטים מכזאת סופה, הם מתעופפים מין הגג במקרה שהם לא תפוסים כראוי - כך שמעבר לנזק הכספי הלא קטן, הדבר מהווה סכנת נפשות חמורה מאד ומכשול סבבתי חמור.

מזמינים טכנאי מוסמך לטיפול בקולטים

טכנאי דודים מומחה שמגיע לערוך את הבדיקה התקופתית יוכל לנקותך לנו את הקולטים כך שאפקטיביות העבודה שלהם תשתפר ותהיה ברמה ביצועית גבוה ומשביעת רצון, כמו כן, במידה והקולטים אינם מחוברים למקומם כראוי – אזי הוא מיד מאתר את הבעיה ומטפל בה כראוי – כל זאת במטרה למנוע מקרים של התנתקות הקולטים – על כל ההשלכות הנגזרות מכך.

לסיכום, קולטים חובה בכל בית.

הקולט מאפשר לנו ליהנות מאנרגיית השמש המופלאה – בואו ננצל זאת כראוי לטובת השימושים השונים שלנו, בכך נוכל לחסוך בכסף, לדאוג לסביבה ירוקה יותר ומעבר לכך, לא צריך לעשות דבר – פשוט ליהנות ממים חמים בימי הקיץ, בחורף זה כבר סיפור אחר, אל תשכחו את הקולטים שלכם ותדאגו לתחזוקה שנתית של הקולטים שלכם, אם זה באופן עצמאי או באמצעות טכנאי המוסמך לכך.

 

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה