בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על קניות » קניות באינטרנט

קניות באינטרנט

18/12/13 16:03

היום בעידן של תרבות צריכה ושל שפע בלתי נדלה של מוצרים הסובבים אותנו בכל מקום, קניות הפכו להרגל חיים קבוע שלנו, קניות הן הבילוי המועדף רובנו, מי מכם לא יצא למסע של שופינג ? היום אפילו התחביב של הילדים הקטנים שרק הגיחו לעולם הוא תחביב של סיבוב קניות בקניון. בקיצור קניות הן הספורט הלאומי של כולנו, אנו קונים לא רק מה שאנחנו צריכים , אנשים קונים את כל מה שמוצא חן בעיניהם ומושך אותם לא משנה אם הם זקוקים לא באמת.

אם פעם לכל אדם היה זוג נעליים אחד לשבת ולחגים , הרי היום לכולם יש כמה וכמה זוגות נעליים לשבת ולחגים, ואם פעם היינו קונים רק את המזון הבסיסי שצריך, הרי שהיום אנו מבולבלים מרוב השפע של מוצרי המזון שאנו מוצאים במדפי הסופרמרקט.


קניות של היום כבר לא דומות לקניות שסבא וסבתא שלנו ערכו, אם פעם היה צורך במסע שוטטות ארוך ומעייף כדי לקנות מזון, או כדי לקנות מוצר כלשהו כמו רהיט כלשהו, הרי שהיום בעידן האינטרנט, שם המשחק הוא קניות באינטרנט.

היום כל חנות פיזית שמוכרת מוצרים שונים יש לה חנות אינטרנטית שמוכרת את מוצריה ללקוחותיה דרך האינטרנט. יש גם כאלו שאין להם חנות פיזית כלשהי והם מוכרים את מוצריהם דרך האינטרנט בלבד.

היום המושג קניות קושר אליו לא מעט מושגים נוספים כמו מותגים, מרכזי קניות, קניות קבוצתיות, פסיכולוגיה של קניות,


קניות בעידן האינטרנט הן קלות הרב יותר, נוחות הרבה יותר ומהירות הרבה יותר, היום אדם יכול תוך שניות למצוא את הכורסא שאותה הוא רוצה לקנות, או את המקרר שאותו הוא רוצה לקנות.

היום קניות אין להן גבול גיאוגרפי כלשהו , היום מי שגר באסיה יכול לקנות מוצר באירופה ולהיפך, והכל בלי פתיחת סניפים חדשים,, ובלי העסקת כוח אדם נוסף.


היום נוצר מצב הפוך שבו אנשים צריכים ללמוד כיצד לגמול את עצמם מההתמכרות לקניות, וכיצד עליהם לנהל תרבות קניות נבונה וחכמה שמותאמת לצרכים האמיתיים שלהם, ולא לפנטזיות שלהם בכל מה שקשור לקניות

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה