בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על הובלות » שירות הובלת פריטים בודדים

שירות הובלת פריטים בודדים

16/02/14 17:00

תחום ההובלות הקטנות הוא תת תחום בתוך עולם ההובלה, אך הוא חשוב מאוד מכיוון שקהל היעד שלו הוא גדול למדי. יש לא מעט אנשים הזקוקים להובלה לפריטים בודדים (בין אם המדובר באזור ת"א, או בכל מקום אחר) - סטודנטים, רווקים ורווקות, אנשים שצריכים להעביר פריטים בודדים (למשל פסנתר או סלון) ועוד. כל חברה איכותית, צריכה לדעת גם כיצד לבצע שירות זה בצורה מהירה ויעילה, לא פחות מאשר הובלה גדולה. בכתבה זו נתמקד בתחום.

 

מי זקוק להובלת פריטים בודדים?

 

משפחות גדולות שעוברות דירה ומעבירות את כל תכולות הבית שלהן, לא צריכות הובלת פריטים בודדים מן הסתם, אלא הובלה גדולה במיוחד. אך מה עם ציבור הסטודנטים שעובר דירה לעיתים תכופות ולא צבר תכולה רבה? ומה עם משפחה שקנתה סלון וזקוקה להובלה שלו? גם רווקים ורווקות או זוגות ללא ילדים זקוקים לעיתים להובלות קטנות. הדוגמאות לאנשים הזקוקים להובלות קטנות הן רבות ומגוונות. העברה של פריט בודד (למשל פסנתר או שולחן), הובלת מקררים או מזגנים ועוד. כל אלה נחשבות להובלה קטנה, אך יש להתייחס אליהן ברצינות רבה.

 

למה חשוב לשים לב בהזמנת שירות כזה?

 

מכיוון שיש לא מעט חברות העוסקות בשירותים מכל הסוגים, חשוב ללכת על חברה איכותית ומקצועית, ואין זה משנה אם אתם מעבירים דירה שלמה או פריט בודד. גם בהובלת פרטים בודדים יכולות לקרות טעויות ופאשלות, ופסנתר שנפגע או מקרר שנהרס כתוצאה מהובלה לא מקצועית, יכולים לגרום עגמת נפש רבה. לכן, גם כאשר המדובר בהובלות קטנות, חשוב לקבל המלצות על חברה ולנקוט בכל האמצעים על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר. זה אומר – בחירה נכונה של מעוד ההעברה, עריכת סקר שוק מקיף, וקבלת ההצעה המשתלמת ביותר (הן בחינת המחיר והן מבחינת איכות חברת ההובלות).

 

חשוב כמובן גם לוודא נושאים נוספים הנכונים גם להובלות גדולות וגם להובלות קטנות, בין היתר – נושא הביטוח, האם המחיר כולל אריזה, האם לחברה יש מנוף (למקרה הצורך - למשל בהעברת פסנתר) ועוד. מכיוון שכאשר מדברים על הובלת פריטים בודדים, במקרים רבים המדובר בסטודנטים או באנשים צעירים, נושא המחיר הוא חשוב מאוד ולכן מומלץ לברר מראש את כל התנאים כולל סכום הטיפ.

 

יש חשיבות רבה לכל הנושאים הללו, ואם אתם רוצים שההובלה שלכם תתקיים ללא כל תקלה, מומלץ לוודא ולברר לעומק את כל מה שמוזכר בכתבה זו.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה