בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על אביזרי רכב » אביזרי רכב

אביזרי רכב

18/12/13 16:16

אם תשאלו את הורינו וסבינו כיצד היה נראה רכבם הראשון הם יספרו לכם על רכב בעל מראה משעמם, שהדבר היחיד שאפשר היה לעשות בו זה לנסוע איתו ממקום למקום. היום בכל רכב יש שפע של אביזרי רכב מסוגים שונים שהופכים את הרכב לכלי מעניין ומסקרן שיש בו כל מני פריטים מפנקים, או אביזרים בטיחותיים והרכב הוא כבר לא רק כל תחבורה אלא כלי מאובזר ומצויד בסוגים שונים של אביזרים.

להלן סקירה תמציתית של סוגים אביזרי רכב

  • אביזרי רכב לשם בטיחות והגנה – יש היום מגוון רחב ל אביזרי רכב שמטרתם לשמור ולהגן על הרכב ולספק בטיחות מרבית לאלו היושבים ברכב, בין האביזרים הללו ניתן לציין את מגיני הרוח, מערכות התרעה המתריעות מפני אי שמירת מרחק, חיישן רוורס, חגורות בטיחות לנשים בהריון ועוד.

  • אביזרי סאונד לרכב – אין היום רכב בלי מערכת סאונד כלשהי , יש מי שיסתפק ברכב עם רדיו טייפ מיושן ויש מי שיחפש את הרכב עם מערכת הסאונד החדישה ביותר והמשוכללת ביותר, יש היום שפע של אביזרי סאונד הנלווים למערכות הסאונד השונות וכל אחד יכול לבחור את האביזרים הנלווים המתאימים לו.

  • אביזרים לשם נוחות – רכב הוא מעין בית שני שלנו ולכן אנו מחפשים בו כמה שיותר נוחות ופינוק. יש היום היצע נרחב של אביזרי נוחות ופינוק לרכב, החל מריפודים למושבים, מתקן לכוס קפה, מערכות D.V.Dלרכב ועוד.

  • אביזרים לשיפור ביצועי הרכב- כולנו רוצים להנות היום מרכב שיש לו ביצועים טובים יותר ולכן רבים מאתנו משקיעים באביזרי רכב שישפרו את ביצועי הרכב, זה יכול להתחיל בהגה ספורט או במכשיר GPS שהופכים את הנסיעה למהירה יותר וקלה יותר , וממשיך בצמיגים איכותיים יותר ובטסות לצמיגים, או בפנסים או מראות מיוחדים שלא היו קיימים בעבר והופכים את הנסיעה לחוויה קלה ונעימה.

היום כאשר על הכביש יש סוגים שונים של רכבים וסוגים שונים של אנשים הנוהגים ברכבים יש סיווג של אביזרי הרכב בהתאם למי שעומד להשתמש בהם ובהתאם לרכב שבו הם עומדים להיות מותקנים. יש אביזרי רכב לרכב שטח ויש אביזרי רכב למשאיות ויש אביזרי רכב לרכבים פרטיים, ויש אביזרי רכב שנועדו לשמש ילדים ויש אביזרי רכב שנועדו לשמש בע"ח או נשים בהריון. 

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה