הדפסת תמונות על קנבס

11/11/18 13:24

הדפסת תמונות על קנבס הפכה בשני העשורים האחרונים לטרנד לוהט ולא בכדי. הודות להתפתחות הטכנולוגיה בתחום ההדפסה והצילום הדיגיטלי, ההדפסה על בד הקנבס מעניקה לנו תמונות יוקרתיות, מרשימות ובאיכות גבוהה במיוחד.

כל תמונה, גם התמונות שצולמו דרך מכשיר הטלפון הנייד, ניתנת להדפסה על בד קנבס, בגדלים שונים, בצבעים מרהיבים ובאיכות גימור גבוהה.

מהיום תוכלו להפוך כל תמונה כמו תמונות משפחתיות, תמונות נוף, תמונות שהורדתם מהאינסטגרם, מהפייסבוק, מהוואצ -אפ ומכל מקום, ליצירת אומנות מרשימה ולמזכרת מקורית ומרגשת.


מהו בד הקנבס

בד הקנבס הוא בד העשוי מכותנה באריגה גסה וככל שאחוזי הכותנה בבד גבוהים יותר, כך גם איכות התמונה תהיה גבוהה יותר.

בעבר בד הקנבס שימש לצרכים פונקציונליים כמו לצורך הצללה, לתורן למפרשיות ועוד. אך החל מהמאה הארבעה עשר, בד הקנבס הפך לבד הציירים שבחרו בו בשל היכולת שלו לספוג היטב את כל סוגי הצבעים, כולל צבעי שמן.

ההתפתחות הטכנולוגית בתחום אפשרה לציירים לשכפל כל תמונה למספר עותקים, בלי להעתיק או לצייר אותה מחדש. בעקבות שכפול הציורים החלו לייצר בדי קנבס המתאימים לשימוש במדפסות דיגיטליות מתוך דגש על ספיגת הצבע, על עמידות הדיו ועל איכות התמונה.

כיום הדפסת תמונות על בדי קנבס אינה משמשת רק את הציירים. גם אנשים פרטיים, צלמים ועוד פונים לבתי דפוס ומבקשים להדפיס תמונות על בדי הקנבס. תמונות רבות, גם כאלו שצולמו במצלמות של חובבים או במצלמות של הטלפונים החכמים, הופכות ליצירות מרשימות ומקוריות המעטרות חללים רבים בבתים פרטיים, במשרדים, במוסדות ציבוריים ועוד.

הדפסת תמונות על בד קנבס היא הדרך הטובה ביותר לשמור על תמונות חשובות לאורך זמן. אם חזרתם מטיול מרגש, אם חגגתם יום הולדת לסבא, לסבתא, לחבר או לכל קרוב משפחה אחר ועוד, תוכלו להדפיס את התמונה על בד קנבס, לתלות על הקיר ולהיזכר בכל פעם מחדש ברגעים הנפלאים של הטיול או של החגיגה המרגשת.


הדפסת תמונות על קנבס - מבט קצר על תהליך ההדפסה

רגע לפני שליחת התמונה אל ההדפסה, יש לבדוק את איכות התמונה ואת רמת הרזולוציה. אם יש צורך, בעל המקצוע, יתקן פגמים, יחדד וילטש את התמונה עד שהתוצאה הסופית תעמוד באיכות הנדרשת כדי להדפיס אותה על בד הקנבס ולקבל תוצאה מרשימה.

הדפסת התמונה על בד הקנבס מתבצעת באמצעות מדפסת דיגיטלית. אם רוצים לקבל תמונה באיכות גבוהה יש להקפיד על איכות הבד ועל איכות הדיו.

לאחר סיום ההדפסה יש למתוח את ההדפס שקיבלנו על מסגרת עץ, גם בשלב זה חשוב להקפיד על איכות המסגרת מאחר ואיכות המסגרת משפיעה על המראה הסופי של התמונה ועל העמידות שלה לטווח של שנים רבות.

יש הנוהגים למרוח שכבת לכה על התמונה. שכבת הלכה מספקת לתמונה מראה מבריק וזוהר ומגנה עליה מפני אבק, טביעת אצבעות, כתמי ידיים וכתמים נוספים. אך אם אתם לא אוהבים תמונות במראה מבריק, אלא במראה מט, יש לוותר על המריחה של שכבת הלק.

רוצים להדפיס תמונות על קנבס, צרו קשר, אנו מספקים תמונות באיכות גבוהה, בצבעים חדים ובוהקים ומשתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה