בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על ספא » חבילות ספא

חבילות ספא

18/12/13 16:19

ספא אינו פטנט של העידן המודרני, ספא החל את דרכו באירופה עוד במאות ה-16 וה-17, אז הספא היה נחשב למקום שבו אפשר להתפנק ולהתענג במעיינות חמים וליהנות מטיפולים משחררים ומרגיעים שונים.

ספא היה בעבר מושג שרק בני עשירים זכו ליהנות ממנו באופן ממשי ושאר השכבות החברתיות שמעו עליו רק באופן תיאורטי, אולם היום בעידן המאה ה-21 כאשר אנו מודעים יותר לצרכים השונים של הגוף והנפש ויש לנו מודעות עצמית גבוהה, הספא הפך להיות מוצר צריכה המוני שרבים מכירים אותו ונהנים ממנו.

 

מה יש בספא

ספא הוא בעצם מרכז לטיפולי בריאות מסוגים שונים המיועדים לסוגים שונים של קהלים. היום כאשר התרבות האנושית מודעת לצורך האנושי של האדם להירגע מלחצי היום יום וממרוץ החיים המטורף, יש ל בכל ספא סטנדרטי מגוון רחב של טיפולים שכולם נועדו לשחרר ולהרגיע את הגוף והנפש ולהעניק אנרגיות מחודשות לגוף ולנפש.

יש מי שמגיע לספא כדי ליהנות מעיסויים שונים שמרגיעים את שרירי הגוף ואת הנפש העצבנית, ויש מי שמגיעה לספא כדי לקבל טיפולי קוסמטיקה שונים, ויש מי שמגיע לספא כדי להשתתף בשיעור יוגה או כדי לקבל טיפול אלטרנטיבי כלשהו.

 

האווירה ספא

ספא אינו עוד סתם קליניקה, בכל ספא שמכבד את עצמו ניתן ליהנות מאווירה משוחררת המשרה אצל כולם תחושה של רוגע, שלווה, אינטימיות ושקט נפשי. בספא יש שימוש באלמנטים שונים שמעצבים אווירה רגועה ושקטה כמו למשל נרות רומנטיים, קטורת, צלילי מוסיקה שקטים  פעמוני רוח ועוד ועוד.

 

סוגים שונים של ספא

 

ענף טיפולי הספא הפך להיות בשנים האחרונות ענף רווי, היום ניתן למצוא מרכזי ספא מסוגים שונים הנמצאים במקומות שונים ומיועדים לקהלים שונים.

יש מרכזי ספא הנמצאים במרכז הכרך הגדול ויש מרכזי ספא מבודדים ואינטימיים הנמצאים בישובים קטנים, יש מרכזי ספא הנמצאים בבתי מלון וצימרים ויש מרכזי ספא הצמודים לחדרי כושר. יש מרכזי ספא המיועדים לזוגות בלבד ויש מרכזי ספא המיועדים למגזר הדתי בלבד.

 

חבילות ספא

 

מרכזי הספא השונים מציעים לקהל הרחב סוגים שונים של חבילות ספא, מי שירצה ימצא חבילת ספא לאם ולנערה בת המצווה, ומי שירצה ימצא חבילת ספא רומנטית לזוג המאוהב, ומי שירצה ימצא חבילת ספא לרגל יום נישואין, או חבילת ספא לאישה בהריון.                         את חבילות הספא השונות ניתן לרכוש באמצעות האינטרנט או באמצעות יצירת קשר טלפוני עם ספא כלשהו. 

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה