בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על זרי פרחים » חנויות פרחים

חנויות פרחים

18/12/13 15:59

פרחים היו תמיד חלק מהתרבות האנושית, פרחים היו מאז ומעולם אמצעי שבעזרתו ניתן ליצור אווירה שמחה ולגרום לתחושה של אופטימיות ותקווה אצל כל אחד.  יש מי שישלח לחברו פרחים לרגל קידומו בעבודה, ויש מי שישלח דרך חנויות פרחים לרגל לידת ילד חדש במשפחה, ויש מי שיקשט אולם אירועים בזרי פרחים לרגל חתונה.  

 

שזירת זרי פרחים היא אמנות של ממש, יש זרי פרחים שמיועדים להעביר מסר של רומנטיקה ואהבה ויש זרי פרחים שאמורים להעביר מסר של תקווה ואופטימיות, ויש זרי פרחים שמיועדים להביע צער.

אלו המתמחים באמנות שזירת הפרחים יודעים איך לעצב זר פרחים שמטרתו לברך מישהו לרגל אירוע שמח בחייו, או איך לעצב זר פרחים שמיועד להעביר מסר של בקשת סליחה.

בנוסף לכך יש היום  תורה שלמה שעוסקת בנושא של הסמליות של כל פרח ופרח, יש פרח שמסמל רומנטיקה ויש פרח שמסמל תקווה ואופטימיות וכך הלאה והלאה.

 

אם פעם אנשים היו יוצאים לשדה כדי לקטוף כמה פרחים ולשזור זר פרחים צנוע, הרי שהיום תעשיית הפרחים היא תעשיה ענקית שמתחילה בחממות של פרחים, ממשיכה בחנויות הפרחים ומסתיימת בשירות של משלוחי פרחים או שירות של שזירת זרי פרחים מסוגים שונים.

בהולנד נמצאת בורסת הפרחים שבה נמכרים בכל יום כ-14 מליון פרחים מסוגים שונים. בישראל קיים ארגון מגדלי הפרחים הפועל למען קידום ענף הפרחים בישראל.

 

ענף הפרחים הוא כאמור ענף משגשג וניתן למצוא היום מגוון רחב של חנויות משלוחי פרחים בתל אביב, בירושלים ועוד, יש חנויות פרחים פיזיות שמעניקות בד"כ שירות לקהל הלקוחות הנמצא באזור הקרוב לחנות , ויש חנויות פרחים באינטרנט שמציעות שירות של שזירת פרחים ומשלוחי פרחים וקהל הלקוחות שלהם אינו מוגבל לאזור גיאוגרפי ספציפי .

 

היום בעידן האינטרנט ענף הפרחים עובר מהפכה של ממש, וגם הוא מתאים את עצמו לשנויים שחלו בתרבות החיים שלנו והיום ניתן למצוא לא מעט חנויות פרחים וירטואליות, המציעות מעטפת שלמה של שירותים הקשורים לתחום הפרחים החל משזירת זרי פרחים וכלה במשלוחי פרחים.

 

היום ניתן למצוא מגוון רחב של זרי פרחים מסוגים שונים יש זרי פרחים סטנדרטיים,יש זרי פרחים מלאכותיים  ויש זרי פרחים מיוחדים שמשולב בהם בקבוק יין או חבילת שוקולד. 

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה