מערכת ERP

29/07/20 15:11

מה היא מערכת ERP ואיך היא יכולה ליצור תהליך עבודה מאורגן יותר בעסק שלכם?

כל בעל עסק יכול להגיד לכם עד כמה חשוב הוא תהליך העבודה מסודר, במיוחד בעסקים בהם יש חשיבות גדולה מאוד ליכולות ניהול המלאי של הצוות. אחת הדרכים הכי טובות ליצור כיום סדרי עבודה ברורים, ולמנוע מצבים של תקלות מלאי משביתות, היא הטמעה של מערכות מקצועיות וטכנולוגיות, כמו למשל מערכת ERP. מערכת זו יכולה לשפר לאין שיעור את המעקב אחר תהליך המשלוחים במחסן שלכם ואחר המצאי של המלאי, כך שאתם תוכלו להבין מה הם הדרישות מבחינת הזמנת סחורה חדשה בין רגע.

 

ניהול מלאי בצורה מבוקרת - מערכת ERP לעסקים ולמחסנים עצומים

יכולת הניהול שלכם, בתור אחראים על כל בית העסק, תלויה במידה רבה באופן בו אתם שומרים על הסחורה שלכם. השימוש בטכנולוגיות כמו מערכת ERP, יכול להיות רלוונטי לכל עסק מפני ש:

  1. מערכת שמתאימה את עצמה אליכםהמערכת יכולה לבנות את עצמה, מסביב לעסק שלכם. המשמעות היא שאתם עובדים עם המערכת, היא משרתת אתכם ואתם לא צריכים לשנות את הרגלי העבודה של הצוותים שלכם על מנת לנצל את כל היכולות של המערכת.

  2. התסכלות על הפרטים, בצורה שנוחה לכם - הפירוט של המידע בתוך מערכת ERP מתאים את עצמו לצרכים שלכם. בין אם אתם רוצים לקבל דוח מודפס של המלאי והמצאי, ובין אם אתם רוצים לראות על המסך מה מתרחש במחסן שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ על כפתור ויש לכם את כל המידע ביד.

  3. מתן מידע שוטף לעובדים - בכל פעם שמתבצעת הזמנה, עובדי הקצה במחסן שלכם יכולים לקבל תמונה רחבה מאוד סוג ההזמנה ועל הדרישות של הלקוח. בסופו של יום תפוקת העבודה שלהם תהיה מהירה ויעילה הרבה יותר, בגלל שהעובדים מקבלים מידע ברור ונכון.

  4. יכולות ניתוח ופילוח - בתור מנהלים אתם מקבלים את כל הכלים ליצירת דוחות ברורים, בהתאם לסוגי העבודה שאתם רוצים לבחון. כך שיש לכם כוח מספיק לטיפול בכל בעיה. אתם רק צריכים להבין מה הוא המידע שחסר לכם, ולבקש אותו מהמערכת.

 

יצירת מארג עבודה שלם - לניהול מושלם של עסק

על פניו נדמה כי מערכת ERP היא הפתרון המושלם לכל התקלות בעסק שלכם. אך בה בעת, אם אתם רוצים ליצור מארג שלם של מיקה טכנולוגית לכל השירותים של החברה שלכם, מומלץ לשלב גם מערכת CRM. מערכת זו יכולה לתת לכם תמונה מלאה של מצב שירות הלקוחות בחברה, בכל היבטיו השונים. כמובן שניתן להצביע מערכת CRM לצד מערכת ERP וכך להפוך את קצב העבודה למהיר הרבה יותר ולתעד כל דבר שמתרחש בעסק. וזו היא כבר מקפיצה מאוד איכותית ליצירת עסק שמתפקד תחת כל תנאי ובכל סיטואציה אפשרית.

 

 

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה