בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על עורכי דין » עורכי דין

עורכי דין

18/12/13 16:24

בישראל יש היום עשרות אלפי עורכי דין, וכל שנה מצטרפים למעגל עורכי הדין עוד כמה מאות עורכי דין חדשים שסיימו בהצלחה את מבחני לשכת עוה"ד.

יש היום מאות משרדי עו"ד בישראל חלקם משרדי עו"ד ענקיים המעסיקים מאות עורכי דין וחלקם משרדי עו"ד בינוניים או קטנים שבהם עובדים כמה עורכי דין בודדים.

 

תחום עריכת הדין הוא תחום ענק שמחולק לקטגוריות שונות יש עורכי דין המתמחים בתחום של דיני עבודה ויש עורכי דין המתמחים בדיני נזיקין ויש עורכי דין המתמחים בדיני מקרקעין, ויש עורך דין מיסים וכך הלאה והלאה.  

רבים מאתנו נאלצו מתי שהוא בחייהם לבקר במשרד עו"ד לעתים זה כאשר אנו רוכשים דירה חדשה ולעתים זה כאשר אנו פותחים עסק חדש ועלינו לחתום על חוזה עם השותף העסקי שלנו.

 

אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי כלשהו או לשירות כלשהו של משרד עו"ד עליכם לברר קודם כל מיהו עוה"ד המתאים לטפל בסוגיה המשפטית שלכם, האם אתם צריכים עו"ד המתמחה בחוזים או אולי אתם זקוקים לעו"ד המתמחה במקרקעין או אולי בדיני אישות.

 

היום ניתן למצוא באינטרנט עשרות אינדקס עסקים ישראלים המתמקדים בתחום של עריכת דין, יש פורטלים משפטיים, ויש אתרים של משרדי עו"ד פרטיים שונים. בעידן האינטרנט ניתן למצוא היום מידע משפטי רב באינטרנט וניתן לקבל יעוץ משפטי וירטואלי ממשרדי עו"ד שונים המציעים את שירותי הייעוץ שלהם בפורומים שונים.

 

רשת האינטרנט מהווה היום פלטפורמה מצוינת לחשיפה של משרדי עו"ד ולהגדלת מעגל הלקוחות הפוטנציאליים שלהם.

יש עו"ד המסתפקים ברישום שמם באינדקסים אינטרנטיים שונים, ויש לא מעט משרדי עו"ד המשקיעים סכומי כסף נכבדים בבניית אתר אינטרנט איכותי אטרקטיבי ומעניין שיצליח למשוך אליו כמות גדולה של גולשים שיכולים להפוך ללקוחות פוטנציאליים.

 

פרמטרים חשובים לבחירת עורכי דין.

 

  • אל תשכרו את שירותיו של עו"ד שאינו עו"ד מוסמך ואינו חבר בלשכת עוה"ד בישראל
  • היעזרו תמיד בעורך דין המתמחה בתחום המשפטי שבו אתם צריכים סיוע משפטי, ברור שאם אתם צריכים עו"ד שיסיע לכם בתחום של דיני נזיקין לא כדאי שתפנו לעו"ד המתמחה בדיני עבודה.
  • בצעו סקר שוק והשוואת מחירים – לפני שאתם פונים למשרד עו"ד כדאי שתעשו קצת שעורי בית בכל מה שקשור לשכר טרחה שיש לשלם לעו"ד, או התשלומים השונים שיש לשלם לעו"ד עבור שירותים שונים.  
  • עליכם להחליט האם אתם מעוניינים להיעזר בשירותיו של משרד עו"ד גדול או אולי אתם מעדיפים משרד עו"ד קטן.

אל תבחרו עורך דין שאתם מרגישים שאין לכם כימיה איתו ואתם מרגישים שהוא לא זורם אתכם. 

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה