איך לאתר בעל מקצוע ?

23/12/13 23:01

אינדקס עסקיםבעידן המודרני סביבת המגורים שלנו מלאה במכשירים שונים ובציוד מסוגים שונים , לעתים אנו זקוקים לאיש מקצוע שיתקין לנו את המערכות הללו ולעתים אנו זקוקים לאיש מקצוע שיתקן לנו את התקלה שנוצרה באחד מהמכשירים בבית.

מי מאתנו לא מכיר את התחושה של חוסר האונים והתסכול בעקבות התפרצות קן של טרמיטים בחצר הבית, או בעקבות תקלה במערכת דוד השמש או אולי בעקבות פיצוץ בצינור במטבח. הצורך של האדם המודרני בשירות של בעלי מקצוע הוא צורך נפוץ , אבל בעל המקצוע הוא לא אדם שאנו פוגשים אותו באופן יומיומי אז כיצד נדע איזה בעל מקצוע לבחור? ומיהו בעל המקצוע האמין שיבצע עבודה רצינית ולא עבודה של חאפר?

אם בעבר נאלצנו להעזר רק בספר של דפי זהב שבו הופיעו שמותיהם של בעלי מקצוע מתחומים שונים, הרי שהיום יש לנו שפע של אתרי אינטרנט המספקים מידע רב על פרסום בעלי מקצוע מסוגים שונים, ואף מאפשרים לנו לקבל הצעות מחיר מאותם בעלי מקצוע שמעונינים לטפל בתקלה שלנו.

האתרים שבהם יש מאגר של בעלי מקצוע הם אתרים חכמים ומתקדמים. יש אתרים המאפשרים לנו לראות תגובות ומשובים של לקוחות קודמים שנעזרו באותם בעלי מקצוע, יש אתרים שבהם אפשר לנהל מכרז הפוך שבו הלקוח מתאר את השירות שהוא זקוק לו ואז הוא מקבל 3 הצעות מחיר מ-3 בעלי מקצוע שמעונינים להעניק לו את השירות הזה.

כאשר אנו משוטטים היום באינדקסים של פרסום בעלי מקצוע עלינו לדעת מה אנו צריכים לחפש אצל כל בעל מקצוע, אם אנו מחפשים אינסטלטורים או מדבירים רצוי למאוד לבדוק שיש להם תעודת המסמיכה אותם ומאשרת שהם עברו את כל ההכשרות הדרושות והם פועלים בהתאם לתקנים ולהוראות השונים בתחוםואם אנו מחפשים שירות של הובלת פסנתר או שירות של הרמת ציוד בעזרת מנוף עלינו לבדוק שיש להם את הביטוחים הנדרשים.

לא משנה אילו בעלי מקצוע אתם מחפשים , מה שחשוב שכאשר תפגשו את בעל המקצוע ותגיעו איתו לעמק השווה אל תסתפקו בסיכום בע"פ אלא הקפידו להעלות את כל הנושאים על הכתב, אל תשאירו פרצות לא ברורות או מעורפלות כך תוכלו למנוע מצבים שבהם העבודה תתבצע בניגוד לשביעות רצונכם או בניגוד למה שתוכנן מראש

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה