בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על צימרים » צימרים

צימרים

18/12/13 16:18

צימרים הפכו כבר מזמן למגמה הבולטת ביותר בתרבות הנופש של הישראלי המצוי, צימרים הם מגמה שתופסת יותר ויותר תאוצה בתיירות הישראלית, ומספקת פרנסה לאנשים רבים.

צימרים החלו את דרכ ם בישראל כבר בשלהי המאה ה-20 , אולם אם בשלהי המאה ה-20 תעשיית הצימרים הייתה בחיתוליה הרי היום תעשיית הצימרים בישראל היא תעשייה משגשגת ופורחת.

יש היום כמה אלפי צימרים ברחבי ישראל, אשר מספקים מקור פרנסה מכובד לבעלי משקים חקלאיים, לקיבוצים, ולאנשים פרטיים.


את הצימרים השונים ניתן לחלק לקטגוריות משנה לפי פרמטרים שונים.

יש מי שיבצע חלוקה של הצימרים לפי אופי הצימר, ויש מי שיבצע חלוקה של הצימרים פי קהל היעד של הצימרים.


קטגוריות של צימרים לפי אופי הצימר


צימרים עם נוף - יש כאלו שלא מוכנים על לוותר על חווית הנוף, ולכן הם יחפשו צימרים הנמצאים באזורים בעלי נופים מדהימים ואשר יש בהם חלון פנוראמי גדול שמאפשר תצפית מדהימה לנוף היפה והפסטורלי שממול.

צימרים עם בריכה - היום בעידן שבו כולנו מעוניינים למצוא כמה שיותר פינוקים ונוחות מירבית, יש ביקוש רב לצימרים שיש בהם בריכה, הביקוש הזה הוליד כמובן תופעה של יותר ויותר צימרים שיש בהם בריכה.

צימרים רומנטיים - צימרים רומנטיים הם צימרים שיש בהם אופי רומנטי ואינטימי ואשר כל פינה בהם וכל רהיט או אביזר הנמצא בהם נועדו ליצור את החוויה הרומנטית והאווירה הרומנטית והאינטימית עבור האורחים. בצימרים רומנטיים תמצאו פעמוני רוח, מיטת אפיריון, מזרקה עם שכשוך מים, עיצוב המשדר מסר רומנטי ועוד.

צימרים יוקרתיים - צימרים יוקרתיים הם צימרים שמטרתם לשדר מסר של יוקרה ופאר, צימרים יוקרתיים אינם זולים, משום שיש בהם לא מעט אביזרים יוקרתיים והם מעניקים לאורחיהם שירותים יוקרתיים שונים.


קטגוריות של צימרים לפי קהל היעד של הצימר


צימרים לזוגות - צימרים לזוגות הם צימרים המיועדים לזוגות בלבד ולא ניתן לאחסן בהם משפחות, צימרים לזוגות הם צימרים שיש להם בד"כ אופי רומנטי והם מאובזרים ומצוידים באביזרים שונים שמתאימים בעיקר לזוגות.

צימרים למשפחות עם ילדים - צימרים למשפחות יכולים להיות מסוגים שונים, יש צימרים למשפחות שמספקים שירותים סטנדרטיים ובסיסיים, ויש צימרים למשפחות שכוללים גם ג'אקוזי, בריכה ועוד שאר שירותים מפנקים ומיוחדים.

צימרים למגזר הדתי - אלו צימרים שניתן למצוא אותם בעיקר בישובים דתיים והם מיועדים לבני המגזר הדתי, בצימרים כאלו יכול התייר הדתי ליהנות מנופש וגם להמשיך לשמור על הלכות הדת. צימר למגזר הדתי יהיו בהם שני כיורים, שני מערכות כלי הגשה, בית כנסת, ושאר מאפיינים הנדרשים לבני המגזר הדתי.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה