מה תגישו באירוע שלכם? על קייטרינג לאירועים גדולים

26/08/19 12:19

בעבר, תחום המזון באירועים היה תחת אחריותם הבלעדית של אולמות האירועים. כיום, ענף האירועים השתנה מאוד כאשר חברות קייטרינג לאירועים גדולים וקטנים החלו לצוץ כפטריות אחרי הגשם. כשהמגוון כה רחב והאפשרויות נראות אין סופיות, מה הפלא שבעלי השמחה מרגישים מעט אבודים? אם גם אתם מתכננים אירוע והגעתם לשלב בחירת הקייטרינג לאירוע שלכם, הגעתם למקום הנכון!

עושים סדר – קייטרינג לאירועים גדולים

כדי לעזור לכם להתמצא בין כל חברות הקייטרינג לאירועים גדולים שהעלה החיפוש שלכם, אספנו מספר טיפים יעילים במיוחד, היישר מהניסיון האישי שלנו:

  • מה אוכלים היום? – כשמדובר במציאת קייטרינג לאירועים גדולים הדבר הראשון שיש לבחון הוא את סוגי המנות שהקייטרינג מציע, ואת סוגי התפריטים השונים. כל קייטרינג יציע לכם סגנון שונה של מנות, במגוון שונה ומבנה תפריט אחר. בנוסף, כל חברת קייטרינג תאפשר לכם לבחור את התפריט שלכם אחרת; בעוד שקייטרינג אחד יציע לכם מספר תפריטים בנויים מראש מהם תוכלו לבחור את התפריט לאירוע שלכם, אחרים יבנו לכם תפריט מתוך רשימה ארוכה של מנות.

  • מה תשתו? – כיום, חברות הקייטרינג לאירועים מציעות שירותי בר ושתייה. לאחר שביררתם שאכן אופציה כזו קיימת, בררו על סוגי השתייה האפשריים (אלכוהול, שתיה קלה, שתיה חמה או שלושתם), על אופי השירות, ופרמטרים נוספים שחשובים לכם.

  • בופה או לשולחן? – הדבר הבא שעליכם לשאול את עצמכם הוא האם אתם מעוניינים להגיש את המנות לשולחן באמצעות מלצרים, שיציעו לסועדים את הקינוחים והמנה העיקרית? או שאולי אתם מעוניינים בבופה עשיר, מגוון וצבעוני? ניתן גם ללכת על הסגנון המודרני שתופס תאוצה בשנים האחרונות – דוכני אוכל. ברחבי העולם מפוזרים דוכני אוכל המציעים מנות בסגנונות שונים, ובעיצובים שונים. אם ברצונכם לשלב בין הסגנונות, הרי זה משובח! לדוגמא, תוכלו לפזר דוכנים ברחבי האולם בשלב קבלת הפנים, ולאחר מכן להגיש את המנות העיקריות באמצעות מלצרים.

אל תשכחו להתחשב באורחים שלכם

קייטרינג לאירועים גדולים יציע לכם מגוון עצום של מנות נפלאות ומעוררות תיאבון. אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לזכור, הוא האורחים שלכם. הרכיבו תפריט מגוון כך שכל האורחים ללא יוצא מהכלל, יוכלו ליהנות מארוחה טובה. הם השקיעו כדי להגיע לחגוג אתכם את השמחה שלכם, וישמחו אף יותר כשהארוחה תכיל בדיוק את מה שהם אוהבים.

אתם כבר יודעים עד כמה חשובה היא הארוחה המוגשת באירועים, ובעיקר לישראלים! עבורנו, אוכל משמעותו שמחה וכשהאוכל טוב, אנחנו יוצאים שמחים ומאושרים מהאירוע שהשתתפנו בו. Cater-in מזמינים אתכם להיוועץ איתנו בכל הקשור לשמחה הפרטית שלכם – יחד, נבין את הדרישות והצרכים שלכם, נבנה תפריט מושלם המורכב ממנות מגוונות כך שכל אחד מבאי האירוע שלכם יוכל לעלות לרחבת הריקודים על בטן מלאה, ולשמוח אתכם במלוא מובן המילה.

עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה