בעלי מקצוע » מאמרים » מאמרים על הובלות » הובלות

הובלות

18/12/13 16:28

ענף ההובלות עבר בדורות האחרונים מהפכה של ממש, ענף ההובלות שינה את פניו והתאים עצמו הן לטכנולוגיות החדשות והן לצרכים החדשים של הלקוחות.

הובלות הפכו עם השנים לשירות מבוקש ונדרש ולכן יש היום שפע של חברות הובלות מסוגים שונים. יש מי זקוק להובלה ימית של מוצרים שהוא מייצא לחו"ל, ויש מי שזקוק להובלה אווירית לשם הובלת פרחים לחו"ל, יש מי זקוק להובלה בקירור עבור חברה המפיצה מוצרי חלב ברחבי הארץ, ויש מי זקוק לשירות של הובלת דירה או הובלת משרד.

 

אפשר לומר שיש היום מגוון רחב של סוגי הובלות, שכל אחת מהן מיועדת להשיג מטרה אחרת וכל אחת מהן מיועדת לקהל יעד אחר.

כל אחד מאיתנו נדרש לפחות פעם בחייו לשירות של הובלות, יש סטודנט שזקוק לשירות של הובלות קטנות לשם הובלת תכולת הדירה שלו, ויש עסק שמחליף משרד וזקוק לשירות של הובלות לשם הובלת תכולת המשרד למשרד החדש, יש הובלות קטנות, ויש חברה המייצאת סחורה מסוימת לחו"ל וזקוקה לשירות של הובלה ימית לשם הובלת הסחורה לחו"ל וכך הלאה והלאה.

 

מה חשוב לברר לפני שבוחרים חברת הובלות :

  • האם מדובר בחברת הובלות המתמחה בסוג ההובלה אותה אתם צריכים - אם אתם זקוקים להובלה קטנה סביר שאינכם זקוקים לחברת הובלות גדולה המתמחה בביצוע הובלות גדולות אלא להיפך אתם צריכים לחפש חברת הובלות קטנה המציעה גם שירות של הובלות קטנות. ואם אתם זקוקים לשירות של הובלות בקירור עבור חברת קייטרינג סביר שלא תפנו לחברת הובלות המתמחה רק בתחום של הובלה בינ"ל.

 

  • האם מדובר בחברת הובלות שמספקת ביטוח – אל תזמינו שירות של חברת הובלות שאינה מבטחת את תהליך ההובלה. חברת הובלות רצינית ואמינה מבטחת כל מהלך של הובלה וכך היא מבטיחה לעצמה שגם במקרה שבו המטען שהוא רכוש שלכם ניזוק מסיבה כלשהי אתם תקבלו פיצוי מלא מחברת הביטוח.

 

  • מה המוניטין שיש לחברת ההובלות – היום אפשר לבדוק בלא מעט אתרי אינטרנט מה המוניטין שיש לחברת הובלות כלשהי, חברת הובלות שיש לה מוניטין חיובי של חברה רצינית ואמינה עדיפה ע"פ חברת הובלות שיש לה מוניטין שלילי של חברה חאפרית ולא רצינית.

 

  • השוואת מחירים מחירון הובלות - לפני שאתם מזמינים חברת הובלות כלשהי בצעו סקר שוק שבעזרתו תוכלו לדעת מהו טווח המחירים שאותו תצטרכו לשלם עבור שירות ההובלות שאתם זקוקים לו, בנוסף לכך תוכלו ללמוד מהם הפרמטרים המשפיעים על המחיר הסופי שאותו תדרשו לשלם עבור ההובלה. 
עסקים ומאמרים:
Stratomedia סטרטומדיה סטרטומדיה